PODRŠKA RODITELJIMA I DJECI

U ovoj rubrici možete naći savjete naših stručnih suradnika kao i linkove na kvalitetne članke koji vam mogu pomoći i podržati vas da živite sa svojom djecom što kvalitetnije roditeljstvo, osobito u ovom specifičnom razdoblju.

Također, ovdje možete naći savjete kako pružiti djetetu podršku, pomoć, kako dati odgovor na neka pitanja na koja i mi sami teško pronalazimo pravi odgovor.
I ne zaboravite misliti na sebe. Djeca, osobito ove dobi često kao ogledalo odražavaju naša emocionalna stanja, stoga je važno da ste dobro, naravno koliko možete biti.

Pratite nas, javljajte nam se za sve poteškoće koje vas more vezano uz vas odnosno vašu djecu, roditeljstvo...pišite nam:

*         psihologinja Tina Mijat:
psiholog.vedridani@gmail.com

*        pedagoginja Martina Mikac:
pedagog.vedridani@gmail.com

*        edukacijska rehabilitatorica Irena Vresk:
edureh.vedridani@gmail.com

*        zdravstvena voditeljica Antonija Stojanović:
zdr.vod.vedridani@gmail.com

Vaš stručni tim